Вічні посилання і статті

У вічній суперечці «що краще для просування сайту?» все голосніше стали звучати вічні посилання і просування по статтям. Чому так? Куди поділися всім відомі «прогони» сайтів і «чорні методи»? Яндекс і Гугл не сплять, а роблять свою роботу, і роблять її добре. Тому сео-майстри кожні півроку почуваються новачками в справі просування сайтів.

Вічні посилання, посилання назавжди?

Що таке вічні посилання? Це посилання, які розміщуються на інших інтернет-ресурсах на весь термін його існування. Оплата здійснюється один раз. Цей вид просування має одну важливу перевагу: посилання природні, а тому пошукові системи не карають сайти за їх використання, що робиться з «простими» купленими посиланнями.

Особливий інтерес останнім часом викликають вічні посилання, які розміщуються в статтях. Найбільш популярні біржі Блогун, Ліекс.ру і Міралінкс.
Просування по статтям з вічними посиланнями по праву вважається одним з кращих способів наростити кількість посилань і просунути сайт в інтернеті. Нові алгоритми пошукових систем зробили це таким.
Однак слід розуміти, що нарощування маси варто робити поступово і регулярно. Саме це дозволяє досягати поставлених цілей.
Але ми б хотіли звернути увагу на інший важливий аспект просування по статтям. Він дозволяє залучати на сайті тих самих заповітних Потенційних Покупців. При правильному підході до написання статей та їх розміщення, таке просування робить сайт не тільки «вагомим» в очах пошукових машин, але несе пряму користь для залучення ЦІЛЬОВОЇ аудиторії на сайт. Що може бути краще цього?