Tesla вже готує нову модель електромобіля Model Y

Судячи з усього, у компанії Tesla Motors, що належить Ілону Маску, незабаром відбудеться значне розширення виробничих потужностей – і новини цього разу стосуються не моделі Model 3, а нової моделі Model Y, яка, за словами деяких аналітиків, почне вироблятися вже на початку листопада поточного року. Такі чутки активно поповзли незабаром після виходу в світ офіційної заяви Ілона Маска про те, що з плином адаптації та поліпшення моделі Model 3 у компанії Tesla з’явилися деякі інші пріоритети в розвитку і створенні ще більш технологічно ефективних і безпечних самоврядних електромобілів широкого користування.

Крім того, інтернет-видання Reuters, яке перше зуміло доторкнутися до попередніх відомостей про плани розширення модельного ряду автомобілів компанії Tesla, зазначає, що по суті рекламна кампанія по Model Y вже розпочата і зараз Tesla знаходиться в активному пошуку інвесторів. Неприваблива історія з Model 3 абсолютно не завадила інженерній команді переглянути деякі технічні і технологічні тонкощі, таким чином вирішивши переключити свою увагу на створення абсолютно нової моделі електромобіля – який покликаний стати в деякому роді “роботою над помилками”.

Відомо, що в своїй основі нова модель Model Y матиме ту саму технічну та управлінську базу, що і Model 3, однак найбільш важливі і показові зміни повинні торкнутися в першу чергу штучного інтелекту. На даний момент Tesla Motors вже почала роздавати замовлення своїм постачальникам ресурсів і матеріалів.

Очікується, що нова модель Model Y, яка ще тільки готується до офіційного анонсу, буде значно багатофункціональнішою в сенсі управління і в сенсі свого технологічного призначення – таким чином, охопивши ще більше коло потенційних користувачів. Залишається лише чекати анонсу і сподівається на те, що і стартова вартість автомобіля стане фактором на користь її придбання на сучасному ринку самокерованих електромобілів.