Дизайн Сайту

Грамотний дизайн сайту – це хороший імідж Вашої компанії. Команда веб майстерні GreenCode допоможе створити яскравий веб дизайн, який буде запам’ятовуватись відвідувачами та залучить увагу цільової аудиторії до Вашої компанії.

Налаштування SEO панелі, просування сайтівПросування сайту в ТОП пошукових систем  за допомогою унікальних статей

Своєрідний функціонал, створення іконок для сайту,Складання семантичного ядра на основі якого будується пошуковий механізм.

Безкоштовне встановлення та налаштування SEO сервісу та опис головних сторінок.

Верстка сайту по макету, PSD, Розробка сайтів РівнеБезкоштовне встановлення та налаштування SEO сервісу

Етапи Веб Дизайну

Створення сайтів Рівне, Розробка сайтів Рівне, веб дизайн

Аналіз інформації

Фірмове оформлення сайту починається з ретельного аналізу роду діяльності фірми її цільової аудиторії та відповідної області ринку. За результатами проведеного аналізу визначаються основні завдання Вашого сайту. Грамотний дизайн сайту створить позитивне враження у користувачів та буде зручним в користуванні.

Концепція сайту

Наша команда створює загальну концепцію дизайну, яка буде найзручнішою саме для Ваших потреб з врахуванням всіх побажань. Концепція дизайну сайту описує, які можуть бути включені елементи, та де потрібно поставити акценти. У веб дизайні сайту крім звичайної графіки можуть застосовуватись анімовані або flash елементи, 3D-елементи, відео.

Підбір графічного вирішення

Підбір теми, Розробка сайтів РівнеДизайн сайту повинен бути витриманий в одній стилістиці для цілісного сприйняття Вашої веб сторінки. Колірну гаму сайту та шрифти, які будуть використовуватися дизайнер підбере з врахуванням специфіки Вашої компанії. Якщо у Вас вже розроблений фірмовий стиль – це пришвидшить створення сайту.

Розробка дизайн-макету

Професіонали з врахуванням побажань знайдуть оптимальне рішення саме для Вашого бізнесу. Команда веб майстерні GreenCode представить оригінальний, стильний та сучасний web-дизайн сайту, який допоможе у розвитку Вашої компанії.

Залишити Заявку