Це Коштує  “1$”

Веб майстерня GreenCode пропонує різні інструменти для швидкого та ефективного просування сайту. Розкрутка сайтів включає повну пошукову оптимізацію сайту, як засіб залучення потенційних клієнтів із пошукових систем.

Налаштування SEO панелі, просування сайтівПросування сайту в ТОП пошукових систем  за допомогою унікальних статей

Своєрідний функціонал, створення іконок для сайту,Складання семантичного ядра на основі якого будується пошуковий механізм.

Безкоштовне встановлення та налаштування SEO сервісу та опис головних сторінок.

Верстка сайту по макету, PSD, Розробка сайтів РівнеБезкоштовне встановлення та налаштування SEO сервісу

Оберіть Послугу за 1$

Створення сайтів Рівне, Розробка сайтів Рівне, веб дизайн

100% унікальна стаття 1000-1200 символів

Для просування сайту використання унікальних статей є одним ефективних методів. Наша команда створить цікаві та оптимізовані тексти під цільові запити для пошукових систем, які перетворять простого відвідувача в клієнта. Ефективні статті допоможуть залучити нових потенційних клієнтів.

Обробка або редагування фото

Фотографії займають велику частку контенту в процесі створення сайту. І дуже рідко Ви можете знайти картинку ідеально підходящу для Вашої веб сторінки. Потрібно додати логотип, змінити розміри чи колір, поміняти фон…? Наша команда обробить чи відредагує потрібні фото для презентабельної подачі на сайті.

Опис 2-x мета-тегів

Просування сайту потребує постійного залучення нових відвідувачів. Мета- теги використовуються для написання короткого опису сторінки, виводяться в анотації при видачі за запитом, а пошукові системи використовують їх для індексації. Грамотний опис мета-тегів ефективний інструмент розкрутки Вашого сайту.

Якісний опис товару або послуги

Правильна презентація товару або послуги ефективний засіб підвищення продажів, що є одним із  завдань просування сайту. Командою веб майстерні GreenCode виконується завантаження зображень та якісний опис кожного товару  або послуги з використанням ключовий слів для оптимізації пошуку в інтернеті.

Залишити Заявку