Facebook запатентував концепт унікального робота-помічника

Сучасна робототехніка, без сумніву, є вкрай корисною і навіть необхідною у багатьох напрямках людської діяльності. Саме тому відома соціальна мережа Facebook вирішила допомогти зі свого боку в розробці нових типів пристроїв, які можуть продемонструвати дійсно дивовижний функціонал за невеликі гроші. Сьогодні стало відомо про те, що Facebook отримав патент на розробку унікального робота для роботи по складу, головна особливість якого полягає в можливості автоматичної трансформації з двоколісного в триколісний, у міру необхідності.

Патент був отриманий безпосередньо Скоттом Уайлі, співробітником Facebook – а дарувальником патенту в даному випадку безпосередньо виступає офіційний Офіс патентів США. Представлений по концепт-aртам і описам фахівців, робот є з одного боку звичайним роботом-помічником, який вміє складати і перевозити важкі і габаритні речі, але з іншого боку – справжнім помічником самій людині.

У другому режимі, при якому робот перемикається на третє колесо, він трансформується в повноцінного віртуального помічника з камерою, сенсорами і мікрофоном, для взаємодії з користувачем. Втім, даний тип триколісного робота не є першим у своєму роді –  компанія Segway представила аналогічний, однак дана модель відрізняється великим функціоналом і рухливістю.

Фахівцям компанії Facebook залишається лише протестувати готовий концепт робота в цій справі, але поки що концепт допрацьовується і доповнюється. Деякі технологічні інтернет-видання вже відзначили вельми вражаючий функціонал робота і той факт, що саме завдяки автоматичному режиму переходу на три колеса, модель усуває безліч поширених проблем такої робототехніки, починаючи від малої рухливості в обмеженому просторі і закінчуючи малою надійністю експлуатації робота в небезпечних умовах зовнішнього середовища. Залишається лише дочекатися відгуків!