Фірмовий Cтиль

Фірмовий стиль – це візуальна ідентифікації Вашої Компанії. Наша команда допоможе створити унікальний фірмовий стиль, який виділить Вашу фірму та її продукцію серед різноманіття інших.

Налаштування SEO панелі, просування сайтівПросування сайту в ТОП пошукових систем  за допомогою унікальних статей

Своєрідний функціонал, створення іконок для сайту,Складання семантичного ядра на основі якого будується пошуковий механізм.

Безкоштовне встановлення та налаштування SEO сервісу та опис головних сторінок.

Верстка сайту по макету, PSD, Розробка сайтів РівнеБезкоштовне встановлення та налаштування SEO сервісу

Фірмовий Стиль. Етапи розробки

Створення сайтів Рівне, Розробка сайтів Рівне, веб дизайн

Аналіз інформації

Складання семантичного ядра, створення іконок для сайтуРозробка фірмового стилю починається з ретельного аналізу роду діяльності фірми її цільової аудиторії та відповідної області ринку. Оскільки фірмовий стиль являє собою сукупність прийомів і елементів, спеціально спроектованих для створення зорового образу, що легко запам’ятовується та пов’язаний з компанією, її діяльністю та продукцією.

Пошук ідеї

Важливим в процесі створення фірмового стилю – це вдало вибрана концептуальна ідея та її втілення. Фірмовий стиль ідентифікує імідж Вашої компанії та є важливим елементом брендінгу. Завдяки вдало вибраному образу, презентація Вашої компанії буде успішною і виділиться поміж конкурентів.

Підбір графічного вирішення

Наша команда індивідуально підходить до розробки графіки кожного проекту. Визначаються пріоритетні фірмові кольори, зазвичай використовують один, два, максимум три відтінки, та графічні об’єкти на основі яких створюються ескізи. Особлива увага приділяється шрифтам для вдалого опису іміджевої суті компанії.

Формування брендбука

Після затвердження всіх елементів та кольорів фірмового стилю формується брендбук. В ньому містяться та детально описуються всі елементи фірмового стилю і ділової документації та надаються рекомендації по впровадженню фірмового стилю на підприємстві і правила використання. Брендбук Ви зможете використати для друку поліграфічної продукції , у веб дизайні та під час створення сайту.

Залишити Заявку