Пакет послуг на місяць  “Економ”

Розкрутка сайтів – це засіб залучення потенційних клієнтів із пошукових систем.   Щоб просування сайтів відбувалось швидко та ефективно веб майстерня GreenCode пропонує різні інструменти в комплексі для вирішення завдань.

Налаштування SEO панелі, просування сайтівПросування сайту в ТОП пошукових систем  за допомогою унікальних статей

Своєрідний функціонал, створення іконок для сайту,Складання семантичного ядра на основі якого будується пошуковий механізм.

Безкоштовне встановлення та налаштування SEO сервісу та опис головних сторінок.

Верстка сайту по макету, PSD, Розробка сайтів РівнеБезкоштовна повна оптимізація Вашого сайту.

Від 149$

Створення сайтів Рівне, Розробка сайтів Рівне, веб дизайн

Гучний тематичний слайдер який продає

Використані в процесі створення сайтів слайдери візуально привертають увагу та збільшують  інтерес цільової аудиторії до послуг чи товарів, які продаються, що є незамінним для просування сайтів.  Гучний тематичний слайдер з розміщеними влучними слоганами вигідно демонструє діяльність компанії, акції та новини.

Три унікальних статті

Написання унікальних статей – один з ключових елементів для просування сайтів. Ефективні  статті перетворять простого відвідувача в клієнта. Наша команда створить цікаві та оптимізовані тексти під цільові запити для пошукових систем, які допоможуть залучити нових потенційних клієтів.

Опис 30-ти мета-тегів

Розкрутка сайтів потребує постійного збільшення кількості відвідувачів. Мета-теги використовуються для написання короткого опису сторінки, виводяться в анотації при видачі за запитом, а пошукові системи використовують їх для індексації. Грамотний опис мета-тегів ефективний інструмент просування сайтів.

15 товарів або послуг з якісним описом

Для того щоб продати послугу чи товар потрібно правильно його презентувати, що є одним із завдань просування сайтів. Командою веб майстерні GreenCode виконується завантаження зображень та якісний опис кожного товару  або послуги з використанням ключовий слів для оптимізації пошуку в інтернеті. 

Створення сайтів Рівне, Розробка сайтів Рівне, веб дизайн

Визначення цілі та характеристик

Визначення цілі та характеристик, Розробка сайтів РівнеДля успішного просування сайтів спочатку проводиться зустріч з клієнтом та ознайомлення з Вашими потребами та побажаннями, визначення цілі, характеристики, обговорення деталей. Наша команда після аналізу допоможе підібрати ефективні шляхи досягнення поставлених цілей.

Складання семантичного ядра

Складання семантичного ядра в процесі створення сайтів – це підбір слів і словосполучень, що описують діяльності сайту чи компанії, їх характеристики. На його основі будується пошуковий механізм, без чого не можливе просування сайтів.

Встановлення та налаштування SEO панелі

Налаштування SEO панелі, просування сайтівДля просування сайтів обов’язковим етапом є  пошукова оптимізація Вашої веб сторінки. Проводиться встановлення та налаштування SEO панелі, що сприяє підвищенню позицій інтернет-ресурсу за цільовими запитами в пошукових системах Google і Yandex.

Повна оптимізація сайту

Розкрутка сайтів включає повну пошукову оптимізацію сайту, як засіб залучення потенційних клієнтів із пошукових систем.  Для успішного просування сайту в інтернеті, виконується перевірка базового опису кожної сторінки та контенту сайту, підбір ключових слів. Оптимізація мета-тегів, текстів, заголовків, структури сайту.

Наповнення згідно тарифу

Хочете щоб Ваш сайт приносив постійний прибуток? Над ним потрібно постійно працювати, щоб забезпечити високу відвідуваність сайту.  Розкрутка сайтів полягає в аналізі Вашого сайту, для підбору максимально ефективних ключових слів, оптимізації сайту, написанні унікальних текстів та використанні інших прийомів, без яких неможливе ефективне просування сайтів.

Щомісячний звіт результату

Для успішного просування сайтів необхідний постійний аналіз результатів.  Щомісяця наша команда складає звіт результату роботи та відправляє для ознайомлення клієнту. Підключення до сайту Google Analytic та Яндекс Метрика допомагає у перегляді повної інформації про відвідування Вашого сайту, джерел переходу та інших даних.

Створення сайтів Рівне, Розробка сайтів Рівне, веб дизайн