Банер

Банер —один з ефективних видів інтернет-реклами для просування Ваших товарів або послуг. Команда веб майстерні GreenCode створить банер, який візуально привабить та зацікавить потенційних клієнтів та відповідатиме іміджу компанії, яку він презентує.

Налаштування SEO панелі, просування сайтівПросування сайту в ТОП пошукових систем  за допомогою унікальних статей

Своєрідний функціонал, створення іконок для сайту,Складання семантичного ядра на основі якого будується пошуковий механізм.

Безкоштовне встановлення та налаштування SEO сервісу та опис головних сторінок.

Верстка сайту по макету, PSD, Розробка сайтів РівнеБезкоштовне встановлення та налаштування SEO сервісу

Послідовність Створення Банерів

Створення сайтів Рівне, Розробка сайтів Рівне, веб дизайн

Пошук ідеї

Банер — один з ефективних видів інтернет-реклами для просування Ваших товарів або послуг. Команда веб майстерні Greencode створить банер, який візуально привабить та зацікавить потенційних клієнтів та відповідатиме іміджу компанії, яку він презентує.

Сценарій анімації

Анімовані банери ефективніші, за рахунок руху вони привертають більше уваги, ніж статичні. Проводиться вибір типу анімації для банеру – Flash або Gif. На цьому етапі складається сценарій анімації, в якому описуються графічні елементи та текст, які використовуватимуться у банері, та яким чином відбуватиметься сама анімація.

Підбір графічного вирішення

Банер повинен відповідати іміджу компанії, а його візуальне оформлення повинно викликати у відвідувачів бажання докладніше ознайомитися з рекламованим продуктом. Після узгодження всіх деталей проекту, наші дизайнери розробляють попередній графічний макет і відправляють Вам на узгодження.

Доопрацювання остаточного варіанту

Розкрутка сайту включає різні методи реклами Вашої веб сторінки. Одним із таких методів є банерна реклама. Наша команда створить ефективний, помітний але ненастирливий банер для успішної реклами товарів чи послуг. Після остаточного затвердження макету накладається анімація банера з урахуванням усіх поправок статичної версії та передається замовнику.

Залишити Заявку